دانلود مجله SERVO سال 2004 شماره 10

SERVO نام یک مجله انگلیسی زبان در حوزه رباتیک است که به صورت دو ماهنامه توسط انتشارات T&L Publications منتشر می شود . اولین شماره این مجله در ماه نوامبر سال 2003 منتشر شد و محتوای آن شامل مدارات عملی رباتیک ، اخبار نمایشگاه ها ، گزارش هایی از مسابقات رباتیک و معرفی قطعات ، ماژول ها و سنسور های جدید در این حوزه می باشد .

در ایران چند سالی است که حوزه رباتیک مورد پسند بسیاری از دانشجویان قرار گرفته که سهم بیشتری از این افراد را مهندسین برق و الکترونیک تشکیل می دهند . لازم به ذکر است که این حوزه بسیار به روز بوده و هر لحظه قطعات ، سنسور ها و ماژول های جدیدی مربوط به رباتیک از سوی شرکت های تولید کننده قطعات الکترونیکی تولید می شود که این مجلات یکی از بهترین منابع برای افرادی است که در این حوزه فعالیت می کنند و به دنبال به روز بودن و افزایش دانش و آگاهی خود در زمینه رباتیک می باشند .

لازم به ذکر است آرشیو سال 2003 فقط شامل 2 مجله می باشد که در دو ماه آخر سال میلادی منتشر شده است

آرشیو کامل این مجله از سال 2003 تا 2015 را می توانید از این سایت دانلود نمایید . همچنین در صورتی که تمایل به تهیه این آرشیو بر روی DVD دارید می توانید به لینک فروش آرشیو کامل مجله SERVO فروشگاه ایران میکرو مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *