دانلود مجله Nuts and Volts سال 2005 شماره 7

Nuts & Volts نام یک مجله آمریکایی است که به صورت ماهانه منتشر می شود و مختص افرادی است که به دنبال عملی کردن ایده های خود در حوزه برق و الکترونیک می باشند . پروژه ها و مدارات ارائه شده در این مجموعه ترکیبی از مدارات دیجیتال و آنالوگ می باشند که در سال های اخیر از میکرو پروسسور و میکرو کنترلر نیز در ساختار آن ها استفاده شده است .

این مجله برای اولین بار در سال 1980 منتشر شد و در آن زمان محتوای آن بیشتر شامل تبلیغات در حوزه برق و الکترونیک بود . اما با گشت زمان و انتشار چند شماره ، محتوای آموزشی نیز به آن اضافه شد . Nuts & Volts تا اواخر سال 2003 به صورت سیاه و سفید منتشر می شد که این روند از اول سال 2004 تغییر کرد و برای اولین بار این مجله به صورت رنگی و با محتوای آموزشی بیشتری توضیع شد . در ادامه آرشیو کامل این مجله از سال 2004 تا سال 2015 قرار داده شده که علاقه مندان می توانند هر شماره از آن را به صورت مجزا دانلود نمایند .

همچنین در صورتی که مایل به تهیه آرشیو کامل مجلات Nuts & Volts و نیز سایر مجلات معتبر حوزه برق و الکترونیک بر روی DVD هستید ، می توانید به لینک فروش آرشیو مجلات Nuts & Volts فروشگاه ایران میکرو مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *