دانلود آرشیو کامل مجلات Servo

SERVO نام یک مجله انگلیسی زبان در حوزه رباتیک است که به صورت دو ماهنامه توسط انتشارات T&L Publications منتشر می شود . اولین شماره این مجله در ماه نوامبر سال 2003 منتشر شد و محتوای آن شامل مدارات عملی رباتیک ، اخبار نمایشگاه ها ، گزارش هایی از مسابقات رباتیک و معرفی قطعات ، ماژول ها و سنسور های جدید در این حوزه می باشد .

در ایران چند سالی است که حوزه رباتیک مورد پسند بسیاری از دانشجویان قرار گرفته که سهم بیشتری از این افراد را مهندسین برق و الکترونیک تشکیل می دهند . لازم به ذکر است که این حوزه بسیار به روز بوده و هر لحظه قطعات ، سنسور ها و ماژول های جدیدی مربوط به رباتیک از سوی شرکت های تولید کننده قطعات الکترونیکی تولید می شود که این مجلات یکی از بهترین منابع برای افرادی است که در این حوزه فعالیت می کنند و به دنبال به روز بودن و افزایش دانش و آگاهی خود در زمینه رباتیک می باشند .

آرشیو کامل این مجله از سال 2003 تا 2015 را می توانید از این سایت دانلود نمایید . همچنین در صورتی که تمایل به تهیه این آرشیو بر روی DVD دارید می توانید به لینک فروش آرشیو کامل مجله SERVO فروشگاه ایران میکرو مراجعه کنید .

لینک های دانلود آرشیو مجلات Servo به صورت زیر می باشد :

دانلود آرشیو سال 2003 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2004 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2005 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2006 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2007 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2008 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2009 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2010 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2011 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2012 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2013 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2014 مجله Servo

دانلود آرشیو سال 2015 مجله Servo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *